imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Leskovac

Detaljna pretraga

1 - 16 od ukupno 16 oglasa - Prodaja stanova Leskovac

7
120 000 € 945 €/m²
ažuriran
Leskovac, Centar

127 m2

5. spr.
7
120 000 € 945 €/m²
ažuriran
Leskovac, Centar

127 m2

5. spr.
7
120 000 € 945 €/m²
ažuriran
Leskovac, Centar

127 m2

5. spr.
11
85 000 € 1349 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

63 m2

8. spr.
11
85 000 € 1349 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

63 m2

8. spr.
11
85 000 € 1349 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

63 m2

8. spr.
6
90 000 € 1250 €/m²
ažuriran
Leskovac, Centar

72 m2

1. spr.
4
98 560 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

64 m2

pr spr.
5
81 620 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

53 m2

pr spr.
4
123 200 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

80 m2

pr spr.
4
98 560 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

64 m2

pr spr.
5
81 620 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

53 m2

pr spr.
4
123 200 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

80 m2

pr spr.
4
98 560 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

64 m2

pr spr.
5
81 620 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

53 m2

pr spr.
4
123 200 € 1540 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

80 m2