imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Novi Beograd, Bežanija

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Novi Beograd, Bežanija

15
219 000 € 3590 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

61 m2

1. spr.
3
288 119 € 3742 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

77 m2

3. spr.
3
325 600 € 3700 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

88 m2

3. spr.
3
418 655 € 3705 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

113 m2

3. spr.
3
123 717 € 3344 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

37 m2

5. spr.
3
214 731 € 3304 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

65 m2

1. spr.
3
146 982 € 3341 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

44 m2

5. spr.
1
420 000 € 210 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

2000 m2

spr.
2
1 350 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

300 m2