imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Palilula, Karaburma – duplex

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Palilula, Karaburma – duplex

15
160 000 € 2000 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Karaburma

80 m2

4. spr.
11
175 000 € 1882 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

93 m2

4. spr.
15
278 000 € 2044 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

136 m2