imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Stara Pazova

Detaljna pretraga

1 - 12 od ukupno 12 oglasa - Prodaja kuća Stara Pazova

10
130 000 € 1413 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

92 m2

sut spr.
14
265 000 € 1803 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

147 m2

sut spr.
16
132 000 € 892 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

148 m2

pr spr.
16
145 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

87 m2

sut spr.
16
270 000 € 740 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

365 m2

1. spr.
16
750 000 € 1974 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

380 m2

sut spr.
13
250 000 € 833 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

300 m2

pr spr.
16
151 000 € 657 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

230 m2

pr spr.
7
240 000 € 706 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

340 m2

sut spr.
10
315 000 € 700 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

450 m2

pr spr.
13
120 000 € 1905 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

63 m2

pr spr.
12
149 000 € 876 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

170 m2