Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 19 od ukupno 19 oglasa - Prodaja - kuća Zrenjanin, Bagljaš
11
220 000 €
1100 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Bagljaš Garaža, Terasa, Ostava – CG, Gas, Mahagoni, Bukovina Objekat se nalazi na parcel...
Kuća na prodaju Bagljaš Garaža, Terasa, Ostava – CG, Gas,...
17
95 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
190 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na placu od 4,69 a. Nalazi se na uličnom delu parcele ...
Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na p...
10
45 500 €
632 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
72 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bagljaš - trosobna kuća od mešovitog materijala površine 72m2 + garaža, nalazi se na zajedničkoj parceli sa jo...
Bagljaš - trosobna kuća od mešovitog materijala površine 72m...
15
150 000 €
484 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
310 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bagljaš - šestosobna kuća površine 310m2 na placu od 4,09 ara. CG na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, ...
Bagljaš - šestosobna kuća površine 310m2 na placu od 4,09 ar...
13
43 000 €
478 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
90 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bagljaš - dvosobna kuća površine 90m2 na zajedničkoj parceli sa još jednom kućom koja nije predmet prodaje (im...
Bagljaš - dvosobna kuća površine 90m2 na zajedničkoj parceli...
10
95 000 €
660 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
144 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Kuća na Bagljašu, na odličnoj lokaciji, u blizini centra Bagljaša, škole, marketa, pijace i dr. sadržaja. Kuća...
Kuća na Bagljašu, na odličnoj lokaciji, u blizini centra Bag...
9
50 000 €
893 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
56 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju prizemna kuća na Bagljašu (u neposrednoj blizini bolnice) površine 56 m2 na placu od 3.46 ari. Kuća...
Na prodaju prizemna kuća na Bagljašu (u neposrednoj blizini ...
17
160 000 €
1481 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
108 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju prizemna kuća površine 108 m2 na placu od 5.99 ari na odličnoj lokaciji u naselju Bagljaš. Kuća gra...
Na prodaju prizemna kuća površine 108 m2 na placu od 5.99 ar...
11
60 000 €
400 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
150 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na Bagljašu, odlična lokacija zbog blizine centra naselja gde se nalaze svi neophodni sadržaji (pijaca, m...
Kuća na Bagljašu, odlična lokacija zbog blizine centra nasel...
17
140 000 €
399 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
351 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Kuća se nalazi na izlazu iz grada, materijal izgradnje je blok+demit fasada, pvc stolarija, podovi su keramičk...
Kuća se nalazi na izlazu iz grada, materijal izgradnje je bl...
12
55 000 €
671 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
82 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bagljaš - Trosobna dvojna kuća površine 82m2 na placu površine 4.96 ara. Trofazna struja, grejanje na plin, se...
Bagljaš - Trosobna dvojna kuća površine 82m2 na placu površi...
17
130 000 €
433 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
300 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se n...
Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 30...
17
150 000 €
968 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
155 m2
KUĆA
KUĆA
vpr spr.
Prizemna kuća u centru naselja Bagljaš, zidana ciglom, štukatur plafon, kameni temelji. Od prostorija sadrži u...
Prizemna kuća u centru naselja Bagljaš, zidana ciglom, štuka...
17
150 000 €
872 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
172 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu teras...
Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na St...
17
150 000 €
938 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
160 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bagljaš - petosobna kuća površine 160m2 + pomoćne zgrade na placu površine 5,4 ara sa garažom. Centralno greja...
Bagljaš - petosobna kuća površine 160m2 + pomoćne zgrade na ...
17
180 000 €
625 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
288 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća kod Big TC Bagljaš 11.5 ari plac, ukupno 168m2 pomoćnih prostorija Objekat se nalazi na uličnom delu pa...
Kuća kod Big TC Bagljaš 11.5 ari plac, ukupno 168m2 pomoćni...
13
66 000 €
465 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
142 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Salonska Kuća, Plac od 6 ari Bagljaš Blizina nadvožnjaka, 12m ulična širina placa Objekat se nalazi na uličn...
Salonska Kuća, Plac od 6 ari Bagljaš Blizina nadvožnjaka, 1...
15
120 000 €
839 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
143 m2
KUĆA
KUĆA
ptk spr.
Bagljaš - Aradački atar - petosobna kuća sa potkrovljem površine 143m2 + letnja kuhinja sa dve ostave od 62m2 ...
Bagljaš - Aradački atar - petosobna kuća sa potkrovljem povr...
17
195 000 €
488 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš
400 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Bagljaš - kuća (poslovni prostor - Hostel) površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od...
Bagljaš - kuća (poslovni prostor - Hostel) površine 300m2 sa...
Reon
4. Juli