imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Beograd, Čukarica, Rupčine

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja zemljišta Beograd, Čukarica, Rupčine

3
90 000 € 147 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rupčine

614 m2

pr spr.
3
580 000 € 150 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rupčine

3854 m2