imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 2231 oglasa - Prodaja zemljišta

Strana 1 od 112
top
17
40 000 € 44 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Babe

900 m2

pr spr.
top
5
69 000 € 13 €/m²
ažuriran
Inđija, Krčedin

5408 m2

pr spr.
top
1
55 000 € 106 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

520 m2

spr.
top
10
300 000 € 13 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Kosmaj

23700 m2

pr spr.
vip
1
1 500 000 € 115 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Crvenka

13071 m2

spr.
vip
3
150 000 € 4 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Zeleno polje

34288 m2

spr.
vip
1
88 000 € 80 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

1100 m2

spr.
vip
2
4 000 € 40 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

100 m2

spr.
4
48 000 € 30 €/m²
nov
Vrnjačka Banja, Goč

1600 m2

spr.
8
799 900 € 200 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Ledine

4000 m2

pr spr.
1
33 150 € 2 €/m²
nov
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

22100 m2

pr spr.
1
12 000 € 2 €/m²
nov
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

8000 m2

pr spr.
3
130 000 € 15 €/m²
nov
Beograd, Sopot, Sopot

8821 m2

pr spr.
3
100 000 € 17 €/m²
nov
Beograd, Sopot, Sopot

5989 m2

pr spr.
1
274 100 € 47 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Borča

5832 m2

pr spr.
1
600 000 € 154 €/m²
nov
Niš, Pantelej, Čalije

3900 m2

pr spr.
12
58 000 € 8 €/m²
nov
Beograd, Sopot, Mali Požarevac

7200 m2

pr spr.
9
155 000 € 63 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Gradnulica guvno

2450 m2

spr.
4
155 000 € 2 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Progar

77827 m2

spr.
1
147 000 € 70 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

2097 m2

pr spr.
Strana 1 od 112
Reklama