imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Zvezdara, Mirijevo – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 12 od ukupno 12 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zvezdara, Mirijevo – dvosoban stan

8
110 000 € 2245 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

49 m2

pr spr.
pogledaj3d
16
185 000 € 3491 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

53 m2

4. spr.
12
84 000 € 1556 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

54 m2

pr spr.
7
108 000 € 1831 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

59 m2

pr spr.
11
142 000 € 3156 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

45 m2

1. spr.
10
117 500 € 2866 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

41 m2

3. spr.
5
120 000 € 2927 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

41 m2

2. spr.
4
94 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

47 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
164 000 € 2448 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

67 m2

1. spr.
9
163 359 € 1586 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

103 m2

spr.
1
110 160 € 2160 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

51 m2

1. spr.
3
116 254 € 2373 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

49 m2

4. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama