imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1 – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1 – dvosoban stan

12
226 000 € 3645 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

62 m2

8. spr.
13
215 000 € 2792 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

77 m2

9. spr.
13
209 000 € 2714 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

77 m2

9. spr.
11
226 000 € 3645 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

62 m2

8. spr.
12
214 900 € 2791 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

77 m2

9. spr.
16
225 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

60 m2

7. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

  • Izdavanje[x]
  • dvosoban stan[x]
  • Beograd[x]
  • Novi Beograd Fontana Blok 1[x]