imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi – dvosoban stan

15
196 900 € 3228 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

61 m2

7. spr.
6
195 000 € 3362 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

58 m2

7. spr.
15
220 000 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

63 m2

4. spr.
8
185 000 € 3776 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

49 m2

1. spr.
7
419 000 € 3643 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

115 m2

3. spr.
4
255 000 € 3592 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

71 m2

1. spr.
12
245 000 € 3451 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

71 m2