imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 333 oglasa - Prodaja stanova – četvorosoban stan

Strana 8 od 17
7
530 000 € 4344 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

122 m2

9. spr.
11
377 000 € 4143 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

91 m2

pr spr.
17
726 955 € 3133 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

232 m2

vpr spr.
11
156 000 € 1814 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bolnica

86 m2

5. spr.
17
299 000 € 3477 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

86 m2

2. spr.
10
178 160 € 1713 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

104 m2

2. spr.
5
169 650 € 1950 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

87 m2

2. spr.
17
539 000 € 4083 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

132 m2

1. spr.
17
350 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

120 m2

6. spr.
17
430 000 € 4095 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Stari Grad

105 m2

4. spr.
5
222 860 € 2422 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

92 m2

2. spr.
1
265 000 € 2208 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Muzička škola

120 m2

6. spr.
17
249 000 € 2707 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

92 m2

2. spr.
11
449 000 € 5684 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

79 m2

pr spr.
17
498 000 € 4527 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

110 m2

5. spr.
17
206 000 € 2020 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

102 m2

2. spr.
17
300 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

160 m2

2. spr.
17
810 000 € 5827 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 19a

139 m2

4. spr.
17
360 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

120 m2

vpr spr.
11
135 000 € 1421 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

95 m2

5. spr.
Strana 8 od 17