imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – jednosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 163 oglasa - Prodaja stanova – jednosoban stan

Strana 1 od 9
top
6
55 800 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

36 m2

spr.
top
6
60 450 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

39 m2

spr.
6
31 000 € 1 €/m²
nov
Zrenjanin, Lesnina

31000 m2

5. spr.
8
54 000 € 1800 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

30 m2

npr spr.
12
115 000 € 3594 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

32 m2

9. spr.
13
175 000 € 5469 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

32 m2

2. spr.
3
220 000 € 8800 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

25 m2

3. spr.
11
133 900 € 2790 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

48 m2

4. spr.
7
270 000 € 2455 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

110 m2

vpr spr.
7
39 999 € 1481 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane

27 m2

pr spr.
16
70 000 € 1795 €/m²
ažuriran
Loznica, Banja Koviljača

39 m2

1. spr.
15
120 000 € 3158 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

38 m2

1. spr.
12
58 000 € 1706 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar

34 m2

1. spr.
15
55 000 € 1964 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

28 m2

3. spr.
8
51 500 € 1717 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

30 m2

pr spr.
7
69 000 € 2226 €/m²
ažuriran
Beograd, Obrenovac, Obrenovac

31 m2

7. spr.
8
51 500 € 1717 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

30 m2

pr spr.
8
51 500 € 1717 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

30 m2

pr spr.
17
115 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

35 m2

vpr spr.
17
112 000 € 2872 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac

39 m2

5. spr.
Strana 1 od 9