imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 334 oglasa - Prodaja stanova – četvorosoban stan

Strana 1 od 17
top
16
180 000 € 2647 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

68 m2

7. spr.
top
3
329 324 € 3430 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

96 m2

2. spr.
top
17
450 000 € 2903 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

155 m2

1. spr.
top
17
670 000 € 3384 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

198 m2

2. spr.
top
17
384 000 € 3765 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Golf naselje

102 m2

5. spr.
top
3
361 600 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

113 m2

4. spr.
vip
1
190 000 € 2405 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

79 m2

3. spr.
11
209 900 € 2915 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

72 m2

1. spr.
17
349 000 € 3324 €/m²
nov
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

105 m2

4. spr.
14
529 000 € 3112 €/m²
nov
Beograd, Čukarica, Cerak

170 m2

1. spr.
17
520 000 € 4094 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

127 m2

4. spr.
2
338 352 € 3802 €/m²
nov
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

89 m2

4. spr.
17
520 000 € 5049 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

103 m2

3. spr.
16
499 € 4 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula centar

129 m2

7. spr.
12
350 000 € 3182 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

110 m2

6. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
17
270 000 € 2872 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

94 m2

5. spr.
16
470 000 € 3983 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

118 m2

spr.
15
135 000 € 1239 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mala Amerika

109 m2

2. spr.
Strana 1 od 17
Reklama