imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – dvosoban stan

Detaljna pretraga

221 - 240 od ukupno 718 oglasa - Prodaja stanova – dvosoban stan

Strana 12 od 36
8
185 000 € 3776 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

49 m2

1. spr.
1
80 000 € 1429 €/m²
ažuriran
Pančevo, Kovin

56 m2

1. spr.
7
90 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Pančevo, Centar

45 m2

5. spr.
16
120 000 € 2609 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

46 m2

sut spr.
15
167 000 € 2694 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

62 m2

2. spr.
11
110 000 € 2075 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

53 m2

2. spr.
7
130 000 € 2600 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

50 m2

pr spr.
8
279 000 € 4650 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

60 m2

5. spr.
7
419 000 € 3643 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

115 m2

3. spr.
3
69 900 € 1839 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Jakovo

38 m2

1. spr.
17
33 000 € 550 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Sečanj

60 m2

3. spr.
12
195 000 € 2868 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

68 m2

1. spr.
7
108 000 € 1831 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

59 m2

pr spr.
13
105 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Žarkovo

36 m2

1. spr.
8
83 000 € 1976 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

42 m2

3. spr.
11
79 000 € 1975 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

40 m2

1. spr.
11
194 900 € 3360 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

58 m2

5. spr.
9
225 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 68

45 m2

7. spr.
5
117 300 € 2444 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

48 m2

2. spr.
6
144 900 € 2635 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

55 m2

2. spr.
Strana 12 od 36