imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja garaža

Detaljna pretraga

41 - 52 od ukupno 52 oglasa - Prodaja garaža

Strana 3 od 3
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • Napred
1
7 000 € 583 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

12 m2

pr spr.
1
4 200 € 525 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Delijski Vis

8 m2

pr spr.
1
7 000 € 583 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

12 m2

pr spr.
1
4 200 € 525 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Delijski Vis

8 m2

pr spr.
1
7 000 € 583 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

12 m2

pr spr.
0
13 500 € 1125 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Trošarina

12 m2

pr spr.
1
35 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

21 m2

pr spr.
1
35 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

21 m2

pr spr.
1
35 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

21 m2

pr spr.
6
65 000 € 580 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Čalije

112 m2

pr spr.
6
65 000 € 580 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Čalije

112 m2

pr spr.
6
65 000 € 580 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Čalije

112 m2

pr spr.
Strana 3 od 3
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • Napred