imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – jednosoban stan

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 160 oglasa - Prodaja stanova – jednosoban stan

Strana 8 od 8
8
51 500 € 1776 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

29 m2

1. spr.
6
150 000 € 3659 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Enjub Blok 45

41 m2

2. spr.
1
35 000 € 1061 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

33 m2

pr spr.
14
90 000 € 1233 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar

73 m2

spr.
11
150 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Enjub Blok 45

45 m2

2. spr.
7
45 000 € 1607 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Kotež

28 m2

1. spr.
15
75 200 € 2593 €/m²
ažuriran
Vranje, Raška

29 m2

2. spr.
15
75 200 € 2593 €/m²
ažuriran
Vranje, Raška

29 m2

2. spr.
15
75 200 € 2593 €/m²
ažuriran
Vranje, Raška

29 m2

2. spr.
17
65 000 € 2031 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

32 m2

1. spr.
17
65 000 € 2031 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

32 m2

1. spr.
17
65 000 € 2031 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

32 m2

1. spr.
1
23 000 € 657 €/m²
ažuriran
Sombor, Josićko naselje

35 m2

sut spr.
7
51 500 € 2146 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

1. spr.
7
51 500 € 2146 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

1. spr.
7
51 500 € 2146 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

1. spr.
9
45 500 € 1896 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

24 m2

12. spr.
9
45 500 € 1896 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

24 m2

12. spr.
9
45 500 € 1896 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

24 m2

12. spr.
9
50 000 € 1064 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mala Amerika

47 m2

pr spr.
Strana 8 od 8