imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 334 oglasa - Prodaja stanova – četvorosoban stan

Strana 2 od 17
5
330 000 € 3204 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

103 m2

3. spr.
14
450 000 € 5114 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.
1
469 000 € 3526 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

133 m2

4. spr.
6
1 600 € 18 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.
16
399 000 € 4290 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

93 m2

1. spr.
16
230 000 € 1840 €/m²
ažuriran
Beograd, Obrenovac, Rvati

125 m2

3. spr.
17
197 000 € 1775 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Bele vode

111 m2

3. spr.
17
350 000 € 3070 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bulevar despota Stefana

114 m2

6. spr.
10
50 000 € 685 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bagljaš

73 m2

spr.
10
350 000 € 3804 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Banjica

92 m2

pr spr.
7
317 000 € 3409 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

93 m2

sut spr.
17
350 000 € 3070 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula centar

114 m2

6. spr.
17
949 999 € 5689 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 9a

167 m2

10. spr.
0
135 000 € 1421 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

95 m2

5. spr.
5
767 592 € 3604 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

213 m2

6. spr.
5
460 985 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

132 m2

4. spr.
17
350 000 € 4217 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

83 m2

1. spr.
14
210 300 € 3004 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

70 m2

1. spr.
14
890 940 € 6020 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

148 m2

pr spr.
2
551 671 € 3653 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

151 m2

6. spr.
Strana 2 od 17