imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 568 oglasa - Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Strana 3 od 29
14
149 000 € 2525 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

59 m2

1. spr.
11
101 970 € 2318 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

44 m2

7. spr.
3
101 850 € 2214 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

46 m2

3. spr.
3
117 800 € 2223 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

53 m2

3. spr.
3
101 850 € 2214 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

46 m2

2. spr.
11
130 000 € 1733 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

75 m2

pr spr.
14
149 000 € 2525 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

59 m2

1. spr.
11
101 970 € 2318 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

44 m2

7. spr.
13
143 200 € 2273 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

63 m2

5. spr.
17
230 000 € 3594 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

64 m2

3. spr.
4
136 500 € 2100 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Čalije

65 m2

1. spr.
7
332 200 € 4551 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

73 m2

1. spr.
8
332 200 € 4551 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

73 m2

2. spr.
7
244 101 € 3937 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

62 m2

3. spr.
12
158 000 € 2724 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Saobraćajni fakultet

58 m2

5. spr.
17
315 000 € 5833 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

54 m2

pr spr.
15
132 000 € 1760 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

75 m2

vpr spr.
6
130 000 € 2766 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

47 m2

pr spr.
17
213 000 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Tošin bunar

61 m2

1. spr.
3
127 470 € 1847 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

69 m2

pr spr.
Strana 3 od 29