imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

121 - 140 od ukupno 568 oglasa - Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Strana 7 od 29
10
285 000 € 4191 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Tašmajdan

68 m2

6. spr.
11
85 000 € 1349 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

63 m2

8. spr.
4
157 830 € 2466 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

64 m2

5. spr.
4
133 525 € 2473 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

54 m2

5. spr.
2
111 496 € 2230 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

50 m2

1. spr.
2
119 768 € 2218 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

54 m2

1. spr.
2
116 390 € 2078 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

56 m2

3. spr.
11
85 000 € 1349 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

63 m2

8. spr.
4
157 830 € 2466 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

64 m2

5. spr.
4
133 525 € 2473 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

54 m2

5. spr.
2
111 496 € 2230 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

50 m2

1. spr.
2
119 768 € 2218 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

54 m2

1. spr.
2
116 390 € 2078 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

56 m2

3. spr.
11
85 000 € 1349 €/m²
ažuriran
Leskovac, Dubočica

63 m2

8. spr.
4
157 830 € 2466 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

64 m2

5. spr.
4
133 525 € 2473 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

54 m2

5. spr.
2
111 496 € 2230 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

50 m2

1. spr.
2
119 768 € 2218 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

54 m2

1. spr.
2
116 390 € 2078 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

56 m2

3. spr.
16
189 900 € 3063 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Gradska bolnica

62 m2

pr spr.
Strana 7 od 29
Reklama