imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

221 - 240 od ukupno 910 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 12 od 46
15
140 000 € 1842 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

76 m2

5. spr.
pogledaj3d
17
400 000 € 5063 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Beograđanka

79 m2

2. spr.
3
270 600 € 4100 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

66 m2

1. spr.
8
318 000 € 3975 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

80 m2

1. spr.
17
350 000 € 4487 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

78 m2

1. spr.
12
328 500 € 3820 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

86 m2

1. spr.
8
127 800 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac

71 m2

pr spr.
6
196 800 € 1654 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, 4. Juli

119 m2

2. spr.
14
204 400 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

73 m2

1. spr.
2
285 000 € 3800 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

75 m2

1. spr.
16
370 000 € 3246 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

114 m2

vpr spr.
10
145 000 € 2636 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

55 m2

vpr spr.
10
220 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Bulbulder

60 m2

1. spr.
7
99 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Dobanovci

66 m2

2. spr.
15
347 000 € 3691 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

94 m2

3. spr.
17
251 000 € 3303 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Gradska bolnica

76 m2

4. spr.
14
319 888 € 4570 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

70 m2

3. spr.
17
177 000 € 2766 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Labudovo brdo

64 m2

vpr spr.
17
495 000 € 4950 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Krunski venac

100 m2

2. spr.
7
225 000 € 4018 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Centar

56 m2

1. spr.
Strana 12 od 46