imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

121 - 140 od ukupno 910 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 7 od 46
14
360 000 € 3913 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

92 m2

1. spr.
16
168 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

60 m2

npr spr.
10
107 000 € 1621 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

66 m2

5. spr.
8
255 000 € 3542 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hala Pionir

72 m2

2. spr.
0
197 000 € 2662 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo II

74 m2

5. spr.
0
275 200 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

86 m2

3. spr.
13
175 500 € 2250 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

78 m2

vpr spr.
15
250 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

70 m2

pr spr.
13
210 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

75 m2

vpr spr.
3
210 000 € 2763 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

76 m2

7. spr.
15
699 990 € 6087 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

115 m2

6. spr.
3
241 388 € 3714 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hadžipopovac

65 m2

3. spr.
9
199 727 € 3385 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

59 m2

4. spr.
6
257 028 € 3382 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

76 m2

1. spr.
10
227 500 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

65 m2

vpr spr.
2
213 955 € 3507 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

61 m2

pr spr.
3
288 119 € 3742 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

77 m2

3. spr.
1
240 600 € 4010 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

3. spr.
16
336 566 € 3825 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

88 m2

3. spr.
11
330 000 € 4400 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

75 m2

2. spr.
Strana 7 od 46
Reklama