imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

381 - 400 od ukupno 404 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Strana 20 od 21
17
372 000 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

155 m2

1. spr.
17
283 600 € 2026 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

140 m2

1. spr.
8
361 000 € 968 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

373 m2

1. spr.
17
160 000 € 1509 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

106 m2

1. spr.
17
160 000 € 1509 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

106 m2

1. spr.
17
160 000 € 1509 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

106 m2

1. spr.
8
109 300 € 1271 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

86 m2

pr spr.
10
133 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

133 m2

3. spr.
10
175 000 € 1786 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

98 m2

3. spr.
17
288 400 € 1551 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

186 m2

1. spr.
8
196 000 € 1960 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

100 m2

5. spr.
13
144 200 € 1803 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

80 m2

pr spr.
8
109 300 € 1271 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

86 m2

pr spr.
0
133 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

133 m2

3. spr.
0
175 000 € 1786 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

98 m2

3. spr.
17
288 400 € 1551 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

186 m2

1. spr.
0
196 000 € 1960 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

100 m2

5. spr.
13
144 200 € 1803 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

80 m2

pr spr.
8
109 300 € 1271 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

86 m2

pr spr.
10
133 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

133 m2

3. spr.
Strana 20 od 21
Reklama