imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

361 - 380 od ukupno 404 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Strana 19 od 21
17
250 000 € 2083 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

120 m2

15. spr.
5
223 400 € 2257 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

99 m2

5. spr.
5
202 800 € 2253 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

90 m2

3. spr.
5
207 250 € 2253 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

92 m2

3. spr.
17
250 000 € 2083 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

120 m2

15. spr.
5
223 400 € 2257 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

99 m2

5. spr.
5
202 800 € 2253 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

90 m2

3. spr.
5
207 250 € 2253 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

92 m2

3. spr.
17
250 000 € 2083 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

120 m2

15. spr.
14
370 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Centar

148 m2

4. spr.
5
223 400 € 2257 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

99 m2

5. spr.
5
202 800 € 2253 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

90 m2

3. spr.
5
207 250 € 2253 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Crveni pevac

92 m2

3. spr.
17
210 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Marger

102 m2

2. spr.
17
372 000 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

155 m2

1. spr.
17
283 600 € 2026 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

140 m2

1. spr.
17
210 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Marger

102 m2

2. spr.
17
372 000 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

155 m2

1. spr.
17
283 600 € 2026 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

140 m2

1. spr.
17
210 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Marger

102 m2

2. spr.
Strana 19 od 21