imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – troiposoban stan

Detaljna pretraga

101 - 120 od ukupno 275 oglasa - Prodaja stanova – troiposoban stan

Strana 6 od 14
4
165 680 € 1904 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

87 m2

1. spr.
17
180 000 € 1374 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

131 m2

pr spr.
1
285 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

95 m2

3. spr.
15
220 000 € 2157 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

102 m2

3. spr.
4
165 170 € 2091 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Čalije

79 m2

3. spr.
13
170 000 € 1809 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Narodno pozorište

94 m2

2. spr.
10
149 500 € 2048 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

73 m2

2. spr.
10
149 500 € 2048 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

73 m2

2. spr.
10
149 500 € 2048 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

73 m2

2. spr.
13
130 000 € 1262 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

103 m2

1. spr.
3
326 700 € 3300 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

99 m2

3. spr.
3
326 700 € 3300 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

99 m2

3. spr.
3
326 700 € 3300 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

99 m2

3. spr.
17
264 000 € 3143 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa

84 m2

spr.
15
210 900 € 2511 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

84 m2

3. spr.
7
519 000 € 4593 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Obilićev venac

113 m2

2. spr.
13
109 000 € 1652 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

66 m2

5. spr.
17
152 000 € 1949 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Park Svetog Save

78 m2

1. spr.
17
152 000 € 1949 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Park Svetog Save

78 m2

1. spr.
17
152 000 € 1949 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Park Svetog Save

78 m2

1. spr.
Strana 6 od 14
Reklama