imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – troiposoban stan

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 275 oglasa - Prodaja stanova – troiposoban stan

Strana 8 od 14
8
123 000 € 1809 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vinča

68 m2

pr spr.
pogledaj3d
16
289 000 € 3568 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

81 m2

4. spr.
6
118 090 € 1845 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

64 m2

2. spr.
1
270 400 € 2600 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

104 m2

pr spr.
15
342 727 € 3006 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Bulbulder

114 m2

4. spr.
3
105 000 € 1750 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

60 m2

2. spr.
3
105 000 € 1750 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

60 m2

2. spr.
3
105 000 € 1750 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

60 m2

2. spr.
15
199 000 € 2551 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

78 m2

1. spr.
13
455 000 € 5291 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

86 m2

3. spr.
12
134 000 € 1576 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

85 m2

4. spr.
11
201 690 € 2292 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

88 m2

4. spr.
17
285 000 € 2850 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Labudovo brdo

100 m2

pr spr.
17
222 000 € 2265 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

98 m2

2. spr.
2
234 750 € 2497 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

94 m2

pr spr.
11
190 000 € 2346 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

81 m2

5. spr.
5
121 952 € 1876 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

65 m2

2. spr.
8
118 289 € 1878 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

63 m2

3. spr.
5
118 289 € 1878 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

63 m2

1. spr.
5
121 952 € 1876 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

65 m2

2. spr.
Strana 8 od 14