imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – troiposoban stan

Detaljna pretraga

161 - 180 od ukupno 275 oglasa - Prodaja stanova – troiposoban stan

Strana 9 od 14
8
118 289 € 1878 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

63 m2

3. spr.
5
118 289 € 1878 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

63 m2

1. spr.
5
121 952 € 1876 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

65 m2

2. spr.
8
118 289 € 1878 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

63 m2

3. spr.
5
118 289 € 1878 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

63 m2

1. spr.
17
134 000 € 1576 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

85 m2

4. spr.
17
134 000 € 1576 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

85 m2

4. spr.
17
134 000 € 1576 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

85 m2

4. spr.
11
280 000 € 3256 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

86 m2

2. spr.
17
230 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Trošarina

70 m2

2. spr.
16
170 000 € 1717 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

99 m2

2. spr.
16
170 000 € 1717 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

99 m2

2. spr.
3
130 000 € 2097 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Centar

62 m2

3. spr.
16
170 000 € 1717 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

99 m2

2. spr.
10
215 000 € 2287 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

94 m2

vpr spr.
17
285 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

95 m2

3. spr.
13
215 000 € 2287 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

94 m2

vpr spr.
pogledaj3d
17
420 000 € 4565 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

92 m2

8. spr.
9
191 470 € 1694 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

113 m2

2. spr.
1
355 000 € 2689 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

132 m2

6. spr.
Strana 9 od 14