imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

61 - 80 od ukupno 910 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 4 od 46
15
140 000 € 1522 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

92 m2

1. spr.
17
195 000 € 3362 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

58 m2

vpr spr.
5
110 000 € 1294 €/m²
ažuriran
Kikinda, Centar

85 m2

3. spr.
15
348 000 € 4833 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol - 25. Maj

72 m2

1. spr.
11
310 000 € 3875 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd YU biznis centar Blok 12

80 m2

6. spr.
16
96 000 € 1371 €/m²
ažuriran
Valjevo, Divčibare

70 m2

2. spr.
16
240 000 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

75 m2

7. spr.
17
265 000 € 3732 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Stadion Partizan

71 m2

vpr spr.
13
198 900 € 3060 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

65 m2

3. spr.
13
240 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Slavujev venac

68 m2

4. spr.
5
321 900 € 4292 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

75 m2

8. spr.
12
130 000 € 1625 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

80 m2

3. spr.
17
169 000 € 1899 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

89 m2

pr spr.
8
225 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

vpr spr.
12
205 000 € 3534 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

58 m2

4. spr.
8
72 000 € 1108 €/m²
ažuriran
Inđija, Centar

65 m2

4. spr.
11
310 000 € 3690 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

84 m2

2. spr.
15
395 000 € 4877 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

81 m2

6. spr.
5
312 900 € 4286 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

73 m2

8. spr.
10
58 000 € 951 €/m²
ažuriran
Pančevo, Bela Crkva

61 m2

3. spr.
Strana 4 od 46