imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

81 - 100 od ukupno 910 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 5 od 46
3
182 850 € 3325 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

55 m2

1. spr.
17
140 000 € 1944 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

72 m2

5. spr.
17
231 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

105 m2

4. spr.
14
133 900 € 1674 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

80 m2

2. spr.
17
140 000 € 1944 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

72 m2

5. spr.
17
231 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

105 m2

4. spr.
14
133 900 € 1674 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

80 m2

2. spr.
17
140 000 € 1944 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

72 m2

5. spr.
17
231 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

105 m2

4. spr.
14
133 900 € 1674 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

80 m2

2. spr.
15
219 000 € 3590 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

61 m2

1. spr.
6
258 000 € 3146 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

82 m2

6. spr.
4
458 200 € 3950 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

116 m2

1. spr.
11
369 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

82 m2

5. spr.
11
278 900 € 3486 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

80 m2

1. spr.
14
550 000 € 5789 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

95 m2

4. spr.
17
189 000 € 3436 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

55 m2

3. spr.
17
500 000 € 5495 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

91 m2

1. spr.
14
84 900 € 1132 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

75 m2

4. spr.
17
174 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

58 m2

1. spr.
Strana 5 od 46
Reklama