imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

181 - 200 od ukupno 404 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Strana 10 od 21
17
265 000 € 2208 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

120 m2

6. spr.
3
83 287 € 1811 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

46 m2

pr spr.
6
625 500 € 4314 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Donji Dorćol

145 m2

2. spr.
14
1 259 500 € 5500 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

229 m2

2. spr.
15
1 392 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

232 m2

6. spr.
17
580 000 € 2164 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje

268 m2

2. spr.
17
420 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Hotel Jugoslavija Blok 11

120 m2

7. spr.
2
201 687 € 2318 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

87 m2

pr spr.
2
201 687 € 2318 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

87 m2

pr spr.
2
201 687 € 2318 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

87 m2

pr spr.
14
790 000 € 4788 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 65

165 m2

11. spr.
3
205 485 € 2309 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

89 m2

1. spr.
pogledaj3d
16
505 000 € 3826 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Krunski venac

132 m2

vpr spr.
3
205 485 € 2309 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

89 m2

1. spr.
3
205 485 € 2309 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

89 m2

1. spr.
pogledaj3d
17
284 795 € 2765 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

103 m2

3. spr.
17
275 000 € 2292 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Banjica

120 m2

23. spr.
17
600 000 € 2804 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

214 m2

1. spr.
17
232 000 € 1166 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

199 m2

pr spr.
8
320 000 € 2336 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

137 m2

4. spr.
Strana 10 od 21