imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

201 - 220 od ukupno 404 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Strana 11 od 21
1
420 000 € 1810 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

232 m2

1. spr.
11
27 000 € 750 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge

36 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
215 000 € 2337 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Novi Grad

92 m2

1. spr.
16
149 500 € 1384 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

108 m2

4. spr.
16
149 500 € 1384 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

108 m2

4. spr.
16
149 500 € 1384 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

108 m2

4. spr.
17
220 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Senjak

110 m2

8. spr.
17
408 000 € 3400 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

120 m2

8. spr.
3
72 556 € 1909 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

38 m2

pr spr.
3
72 556 € 1909 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

38 m2

pr spr.
3
72 556 € 1909 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

38 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
398 000 € 2341 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

170 m2

5. spr.
7
174 285 € 1874 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

93 m2

1. spr.
7
174 285 € 1874 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

93 m2

1. spr.
15
255 000 € 1099 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

232 m2

1. spr.
7
174 285 € 1874 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

93 m2

1. spr.
17
284 795 € 2765 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

103 m2

3. spr.
17
206 199 € 2126 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

97 m2

2. spr.
4
82 769 € 1881 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

44 m2

pr spr.
17
206 199 € 2126 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

97 m2

2. spr.
Strana 11 od 21