imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

261 - 280 od ukupno 404 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Strana 14 od 21
2
123 730 € 1406 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Kalač brdo

88 m2

pr spr.
2
123 730 € 1406 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Kalač brdo

88 m2

pr spr.
2
123 730 € 1406 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Kalač brdo

88 m2

pr spr.
17
149 000 € 1433 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

104 m2

6. spr.
17
580 000 € 3053 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 2

190 m2

5. spr.
17
369 000 € 1892 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Filmski grad

195 m2

2. spr.
13
600 000 € 3846 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skupština

156 m2

8. spr.
7
87 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

35 m2

3. spr.
6
45 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

pr spr.
8
45 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

pr spr.
17
230 000 € 2300 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Stari Košutnjak

100 m2

1. spr.
7
87 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

35 m2

3. spr.
6
45 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

pr spr.
8
45 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

pr spr.
7
87 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

35 m2

3. spr.
6
45 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

pr spr.
8
45 000 € 1875 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

24 m2

pr spr.
15
349 800 € 3331 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

105 m2

1. spr.
17
397 000 € 2836 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

140 m2

3. spr.
9
450 000 € 2557 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

176 m2

2. spr.
Strana 14 od 21
Reklama