imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

801 - 820 od ukupno 917 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 41 od 46
2
301 188 € 3813 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

79 m2

1. spr.
2
383 838 € 3917 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

98 m2

2. spr.
4
288 587 € 3953 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

73 m2

2. spr.
17
155 900 € 1834 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

85 m2

2. spr.
6
98 000 € 1273 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

77 m2

pr spr.
11
1 041 000 € 5508 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

189 m2

3. spr.
10
155 000 € 2214 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

70 m2

9. spr.
10
155 000 € 2214 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

70 m2

9. spr.
1
80 000 € 1778 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

45 m2

pr spr.
15
140 000 € 1818 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

77 m2

2. spr.
4
197 800 € 2300 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

86 m2

3. spr.
17
155 900 € 1834 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

85 m2

2. spr.
17
155 900 € 1834 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

85 m2

2. spr.
2
157 000 € 1915 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Bubanj

82 m2

pr spr.
9
120 000 € 1622 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Centar

74 m2

pr spr.
17
270 000 € 2673 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

101 m2

1. spr.
8
385 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

77 m2

4. spr.
16
74 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Sombor, Gornja varoš

74 m2

4. spr.
9
180 000 € 2400 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ćalije

75 m2

2. spr.
pogledaj3d
15
261 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Slavujev venac

87 m2

3. spr.
Strana 41 od 46
Reklama