imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

701 - 720 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 36 od 46
5
262 200 € 3543 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

74 m2

vpr spr.
11
230 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

115 m2

2. spr.
17
279 000 € 3244 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Studentski grad Blok 34

86 m2

vpr spr.
10
72 100 € 936 €/m²
ažuriran
Sombor, Selenča

77 m2

pr spr.
8
187 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

75 m2

3. spr.
17
170 000 € 2267 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

7. spr.
17
170 000 € 2267 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

7. spr.
17
170 000 € 2267 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

7. spr.
17
170 800 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

61 m2

2. spr.
11
305 000 € 2748 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara centar

111 m2

vpr spr.
pogledaj3d
17
297 600 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Slavujev venac

93 m2

3. spr.
14
321 000 € 2791 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lipov lad

115 m2

vpr spr.
10
74 300 € 978 €/m²
ažuriran
Sombor, Selenča

76 m2

1. spr.
17
374 900 € 5280 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

71 m2

3. spr.
17
900 000 € 5625 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

160 m2

5. spr.
11
85 900 € 1101 €/m²
ažuriran
Ruma, Centar

78 m2

pr spr.
17
410 000 € 4141 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 58

99 m2

3. spr.
11
95 000 € 1250 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Mladenovac

76 m2

3. spr.
9
295 000 € 2783 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

106 m2

pr spr.
17
145 000 € 1686 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

86 m2

5. spr.
Strana 36 od 46
Reklama