imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

721 - 740 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 37 od 46
15
450 000 € 5357 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

84 m2

vpr spr.
17
400 000 € 4301 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

93 m2

1. spr.
8
152 600 € 1861 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

82 m2

1. spr.
13
150 000 € 2113 €/m²
ažuriran
Kruševac, Centar

71 m2

2. spr.
pogledaj3d
17
419 000 € 3990 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Pravni fakultet - Vračar

105 m2

5. spr.
3
297 413 € 3813 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

78 m2

3. spr.
17
375 000 € 5282 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

71 m2

3. spr.
16
132 000 € 1650 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

80 m2

3. spr.
17
134 000 € 1654 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

81 m2

2. spr.
17
134 500 € 1640 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

82 m2

1. spr.
15
156 000 € 1642 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

95 m2

pr spr.
16
132 000 € 1630 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

81 m2

3. spr.
17
134 500 € 1640 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

82 m2

1. spr.
17
133 700 € 1651 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

81 m2

2. spr.
15
156 000 € 1642 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

95 m2

pr spr.
17
275 000 € 3235 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Botanička bašta - Palilula

85 m2

4. spr.
14
115 000 € 1917 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

60 m2

3. spr.
10
150 800 € 1862 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

81 m2

2. spr.
17
103 000 € 1132 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

91 m2

1. spr.
8
144 000 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

80 m2

3. spr.
Strana 37 od 46
Reklama