imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

501 - 520 od ukupno 915 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 26 od 46
1
135 050 € 1850 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

73 m2

6. spr.
3
165 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

66 m2

pr spr.
3
167 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

67 m2

pr spr.
3
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

80 m2

pr spr.
3
177 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

71 m2

pr spr.
3
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

80 m2

pr spr.
3
185 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

74 m2

pr spr.
3
243 200 € 3378 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

72 m2

3. spr.
1
225 000 € 3516 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

64 m2

3. spr.
6
128 500 € 1977 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

65 m2

1. spr.
pogledaj3d
15
399 000 € 3874 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Tašmajdan

103 m2

2. spr.
14
160 000 € 1569 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Pašino brdo

102 m2

pr spr.
15
510 000 € 5543 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Krunski venac

92 m2

4. spr.
16
435 000 € 4394 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

99 m2

4. spr.
15
328 000 € 4620 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

71 m2

7. spr.
1
205 000 € 3106 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp

66 m2

pr spr.
17
199 900 € 2596 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bogoslovija

77 m2

8. spr.
16
220 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

110 m2

2. spr.
17
87 000 € 1673 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

52 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
630 000 € 4846 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

130 m2

1. spr.
Strana 26 od 46