imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

421 - 440 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 22 od 46
12
196 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Pančevo, Centar

98 m2

spr.
15
370 000 € 5362 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

69 m2

2. spr.
9
310 000 € 4844 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

64 m2

pr spr.
17
483 200 € 3993 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

121 m2

vpr spr.
17
148 000 € 1973 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

75 m2

4. spr.
17
195 000 € 2910 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

67 m2

3. spr.
17
195 000 € 2910 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

67 m2

3. spr.
17
195 000 € 2910 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

67 m2

3. spr.
16
305 000 € 6100 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Studentski trg

50 m2

5. spr.
5
156 330 € 2405 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

65 m2

2. spr.
17
245 000 € 3182 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

77 m2

2. spr.
17
245 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

98 m2

3. spr.
9
150 000 € 1807 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Bolnica

83 m2

5. spr.
pogledaj3d
11
150 700 € 2249 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kneževac

67 m2

3. spr.
14
260 400 € 3519 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Stepa Stepanović

74 m2

6. spr.
14
125 000 € 1506 €/m²
ažuriran
Kruševac, Rasadnik I

83 m2

sut spr.
12
320 000 € 4571 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Tošin bunar

70 m2

3. spr.
pogledaj3d
16
235 000 € 3176 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

74 m2

3. spr.
13
115 000 € 1797 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

64 m2

pr spr.
17
144 200 € 1567 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

92 m2

1. spr.
Strana 22 od 46