imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

621 - 640 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 32 od 46
17
124 850 € 1921 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

65 m2

2. spr.
17
124 850 € 1921 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

65 m2

2. spr.
17
124 850 € 1921 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

65 m2

2. spr.
17
399 000 € 5466 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Knez Mihailova

73 m2

4. spr.
13
190 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

76 m2

5. spr.
9
145 000 € 2544 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Filmski grad

57 m2

ptk spr.
0
250 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

70 m2

vpr spr.
10
171 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

57 m2

1. spr.
6
220 000 € 2857 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zeleno brdo

77 m2

7. spr.
17
120 000 € 1579 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Žitni trg

76 m2

2. spr.
10
228 500 € 3360 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

68 m2

4. spr.
17
138 000 € 1917 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

72 m2

sut spr.
8
220 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

88 m2

14. spr.
9
150 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Bulbulder

100 m2

pr spr.
pogledaj3d
14
374 900 € 5280 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Gradić Pejton

71 m2

3. spr.
17
340 000 € 2519 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Arena Blok 25

135 m2

7. spr.
11
89 000 € 856 €/m²
ažuriran
Sombor, Gornja varoš

104 m2

pr spr.
17
145 000 € 1272 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

114 m2

1. spr.
7
235 000 € 3133 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Klinički centar

75 m2

4. spr.
pogledaj3d
14
150 000 € 2206 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

68 m2

4. spr.
Strana 32 od 46
Reklama