imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

641 - 660 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 33 od 46
10
70 000 € 1228 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mala Amerika

57 m2

4. spr.
17
295 000 € 3010 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

98 m2

vpr spr.
17
230 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Novi Banovci

92 m2

3. spr.
12
222 000 € 2612 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

85 m2

1. spr.
16
264 000 € 3385 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

78 m2

1. spr.
11
299 000 € 3181 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

94 m2

6. spr.
10
40 000 € 615 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar

65 m2

pr spr.
16
268 000 € 3573 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

75 m2

4. spr.
17
150 000 € 2083 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar

72 m2

2. spr.
13
130 000 € 2203 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac

59 m2

pr spr.
15
135 200 € 1649 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

82 m2

3. spr.
5
110 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Boleč

66 m2

vpr spr.
17
280 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

136 m2

9. spr.
4
240 500 € 3700 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hadžipopovac

65 m2

3. spr.
10
325 000 € 3066 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 70a

106 m2

pr spr.
17
154 000 € 2053 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

3. spr.
17
154 000 € 2053 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

3. spr.
3
1 500 000 € 10791 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

139 m2

2. spr.
10
85 000 € 885 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar

96 m2

spr.
17
145 000 € 1908 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

76 m2

1. spr.
Strana 33 od 46
Reklama