imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

361 - 380 od ukupno 911 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 19 od 46
17
405 000 € 4219 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

96 m2

2. spr.
10
75 000 € 882 €/m²
ažuriran
Užice, Terazije

85 m2

1. spr.
17
111 000 € 2135 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

52 m2

vpr spr.
11
399 000 € 4694 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Arena Blok 25

85 m2

2. spr.
17
170 000 € 2024 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Labudovo brdo

84 m2

15. spr.
13
380 000 € 4750 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

80 m2

10. spr.
1
137 400 € 1857 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Gradska bolnica

74 m2

pr spr.
1
137 400 € 1857 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Gradska bolnica

74 m2

pr spr.
11
220 000 € 3188 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

69 m2

2. spr.
1
144 200 € 1949 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Gradska bolnica

74 m2

pr spr.
5
159 720 € 2420 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

66 m2

4. spr.
3
257 070 € 3570 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

72 m2

3. spr.
12
188 000 € 1694 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča 1

111 m2

1. spr.
11
167 000 € 2609 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

64 m2

pr spr.
17
420 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Sava centar Blok 19

120 m2

9. spr.
16
390 000 € 4699 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

83 m2

9. spr.
7
850 000 € 2361 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

360 m2

2. spr.
9
150 500 € 2150 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

70 m2

pr spr.
4
106 106 € 2002 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Pivara

53 m2

3. spr.
3
110 880 € 2053 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Pivara

54 m2

1. spr.
Strana 19 od 46
Reklama