imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

441 - 460 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 23 od 46
13
115 000 € 1797 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

64 m2

pr spr.
17
144 200 € 1567 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

92 m2

1. spr.
13
115 000 € 1797 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

64 m2

pr spr.
17
144 200 € 1567 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

92 m2

1. spr.
16
390 000 € 4699 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

83 m2

9. spr.
pogledaj3d
17
375 000 € 3472 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

108 m2

vpr spr.
17
1 089 000 € 5500 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

198 m2

3. spr.
12
161 750 € 2488 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

65 m2

6. spr.
10
204 999 € 3154 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

65 m2

4. spr.
5
102 300 € 1550 €/m²
ažuriran
Irig, Centar

66 m2

1. spr.
5
122 400 € 1800 €/m²
ažuriran
Irig, Centar

68 m2

1. spr.
5
119 322 € 1808 €/m²
ažuriran
Irig, Centar

66 m2

1. spr.
17
250 000 € 1880 €/m²
ažuriran
Vrnjačka Banja, Centar

133 m2

4. spr.
5
142 590 € 2417 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

59 m2

1. spr.
9
320 000 € 4571 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Tošin bunar

70 m2

3. spr.
1
124 000 € 1851 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

67 m2

3. spr.
15
165 000 € 2171 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar zona II

76 m2

3. spr.
15
165 000 € 2171 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar zona II

76 m2

3. spr.
15
165 000 € 2171 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar zona II

76 m2

3. spr.
15
500 000 € 5952 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, K-District

84 m2

2. spr.
Strana 23 od 46