imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

381 - 400 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 20 od 46
16
390 000 € 4699 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

83 m2

9. spr.
7
850 000 € 2361 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

360 m2

2. spr.
9
150 500 € 2150 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

70 m2

pr spr.
4
106 106 € 2002 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Pivara

53 m2

3. spr.
3
110 880 € 2053 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Pivara

54 m2

1. spr.
4
104 436 € 2048 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Pivara

51 m2

2. spr.
9
104 076 € 1406 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

74 m2

1. spr.
17
170 000 € 2024 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Labudovo brdo

84 m2

15. spr.
8
158 000 € 2633 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

60 m2

5. spr.
16
295 000 € 3782 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Senjak

78 m2

2. spr.
3
168 190 € 2757 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

61 m2

2. spr.
6
330 000 € 5156 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

64 m2

2. spr.
2
163 790 € 2730 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

60 m2

1. spr.
2
206 718 € 2756 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

75 m2

2. spr.
12
375 000 € 5282 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

71 m2

3. spr.
12
204 900 € 2627 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

78 m2

4. spr.
17
190 000 € 2346 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

81 m2

5. spr.
10
311 000 € 4260 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

73 m2

4. spr.
1
209 000 € 2787 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

75 m2

1. spr.
15
381 000 € 3699 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Studentski grad Blok 34

103 m2

2. spr.
Strana 20 od 46
Reklama