imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

481 - 500 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 25 od 46
pogledaj3d
17
399 000 € 5466 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

73 m2

4. spr.
12
217 000 € 2583 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Košutnjak - Čukarica

84 m2

1. spr.
16
110 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

66 m2

7. spr.
1
135 050 € 1850 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

73 m2

6. spr.
3
165 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

66 m2

pr spr.
3
167 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

67 m2

pr spr.
3
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

80 m2

pr spr.
3
177 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

71 m2

pr spr.
3
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

80 m2

pr spr.
3
185 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

74 m2

pr spr.
3
243 200 € 3378 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

72 m2

3. spr.
16
110 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Pravni fakultet

66 m2

7. spr.
1
135 050 € 1850 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

73 m2

6. spr.
3
165 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

66 m2

pr spr.
3
167 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

67 m2

pr spr.
3
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

80 m2

pr spr.
3
177 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

71 m2

pr spr.
3
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

80 m2

pr spr.
3
185 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

74 m2

pr spr.
3
243 200 € 3378 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

72 m2

3. spr.
Strana 25 od 46