imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

401 - 420 od ukupno 916 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 21 od 46
17
132 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

88 m2

1. spr.
12
250 000 € 3906 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

64 m2

4. spr.
pogledaj3d
13
322 000 € 3426 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

94 m2

3. spr.
17
299 000 € 4397 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

68 m2

3. spr.
17
265 000 € 3630 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Pravni fakultet - Vračar

73 m2

6. spr.
5
319 000 € 4038 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 22

79 m2

2. spr.
3
206 717 € 2756 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

75 m2

3. spr.
2
374 000 € 4110 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

91 m2

3. spr.
10
145 000 € 1933 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

75 m2

1. spr.
3
225 321 € 2965 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

76 m2

7. spr.
3
200 178 € 2705 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

74 m2

7. spr.
3
202 824 € 2704 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

75 m2

7. spr.
3
205 644 € 2980 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

69 m2

7. spr.
3
200 659 € 2951 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

68 m2

6. spr.
17
219 000 € 2920 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

75 m2

vpr spr.
5
109 800 € 1830 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarica centar

60 m2

2. spr.
10
200 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković I

80 m2

1. spr.
9
225 000 € 3409 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

66 m2

2. spr.
15
135 000 € 1753 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, 4. Juli

77 m2

1. spr.
1
219 900 € 3665 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

vpr spr.
Strana 21 od 46