imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

601 - 620 od ukupno 915 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 31 od 46
13
123 600 € 1274 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

97 m2

1. spr.
12
123 600 € 1274 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

97 m2

2. spr.
13
123 600 € 1274 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

97 m2

1. spr.
12
123 600 € 1274 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

97 m2

2. spr.
13
123 600 € 1274 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

97 m2

1. spr.
pogledaj3d
17
450 000 € 5114 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Terazije

88 m2

6. spr.
16
170 000 € 2394 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

71 m2

pr spr.
pogledaj3d
15
169 970 € 2394 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

71 m2

pr spr.
2
168 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

84 m2

pr spr.
8
505 000 € 4509 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

112 m2

8. spr.
17
160 000 € 2254 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Salajka

71 m2

2. spr.
12
409 000 € 5603 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

73 m2

4. spr.
14
147 115 € 2163 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Jagodin mala

68 m2

1. spr.
14
147 115 € 2163 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Jagodin mala

68 m2

1. spr.
14
147 115 € 2163 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Jagodin mala

68 m2

1. spr.
12
250 000 € 3472 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

72 m2

1. spr.
15
190 000 € 2923 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug

65 m2

1. spr.
10
190 000 € 2923 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdarska padina

65 m2

1. spr.
11
230 000 € 3770 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Pašino brdo

61 m2

1. spr.
15
399 000 € 5392 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Knez Mihailova

74 m2

4. spr.
Strana 31 od 46
Reklama