imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

521 - 540 od ukupno 915 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 27 od 46
17
320 000 € 3721 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

86 m2

2. spr.
1
269 500 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

77 m2

4. spr.
13
165 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

7. spr.
9
109 200 € 1476 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

74 m2

1. spr.
13
675 000 € 6683 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

101 m2

1. spr.
7
96 000 € 1920 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

50 m2

3. spr.
16
320 000 € 3721 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Tašmajdan

86 m2

2. spr.
15
145 000 € 1908 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

76 m2

1. spr.
9
149 500 € 2300 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Batajnica

65 m2

vpr spr.
17
189 600 € 2061 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

92 m2

4. spr.
17
169 000 € 1899 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

89 m2

pr spr.
17
320 000 € 3721 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar opština

86 m2

2. spr.
17
189 600 € 2061 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

92 m2

4. spr.
17
169 000 € 1899 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

89 m2

pr spr.
17
189 600 € 2061 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

92 m2

4. spr.
17
169 000 € 1899 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

89 m2

pr spr.
9
400 000 € 4878 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

82 m2

2. spr.
12
150 000 € 2113 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

71 m2

5. spr.
17
320 000 € 3721 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

86 m2

2. spr.
17
162 696 € 3129 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

52 m2

vpr spr.
Strana 27 od 46