imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

581 - 600 od ukupno 915 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 30 od 46
16
268 000 € 3080 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Botanička bašta - Palilula

87 m2

11. spr.
17
194 000 € 3288 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kalvarija

59 m2

2. spr.
2
310 000 € 3875 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

80 m2

vpr spr.
12
385 000 € 4583 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

84 m2

4. spr.
13
350 000 € 4605 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

76 m2

3. spr.
1
632 000 € 5745 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

110 m2

2. spr.
14
428 000 € 4115 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

104 m2

vpr spr.
pogledaj3d
17
439 000 € 3955 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

111 m2

2. spr.
1
327 750 € 2850 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

115 m2

6. spr.
pogledaj3d
15
129 930 € 1830 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Nova Galenika

71 m2

2. spr.
17
300 000 € 3659 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

82 m2

7. spr.
16
300 000 € 3896 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

77 m2

vpr spr.
11
110 000 € 1571 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

70 m2

1. spr.
pogledaj3d
10
199 000 € 3980 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

50 m2

vpr spr.
17
110 000 € 1467 €/m²
ažuriran
Kragujevac, Erdoglija

75 m2

4. spr.
8
164 800 € 1986 €/m²
ažuriran
Pančevo, Gornji grad Margita

83 m2

1. spr.
12
206 250 € 2750 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

75 m2

3. spr.
17
127 000 € 1716 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

74 m2

pr spr.
17
195 000 € 2438 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

80 m2

1. spr.
12
123 600 € 1274 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

97 m2

2. spr.
Strana 30 od 46