imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

541 - 560 od ukupno 915 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 28 od 46
12
399 000 € 5466 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

73 m2

4. spr.
16
179 596 € 2993 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

60 m2

vpr spr.
9
420 000 € 4242 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

99 m2

1. spr.
16
279 999 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

80 m2

5. spr.
14
380 000 € 5205 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Neimar

73 m2

1. spr.
2
408 636 € 4540 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Neimar

90 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
259 900 € 3209 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa

81 m2

3. spr.
17
113 400 € 1319 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

86 m2

1. spr.
17
113 400 € 1319 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

86 m2

1. spr.
17
113 400 € 1319 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

86 m2

1. spr.
6
243 075 € 3523 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

69 m2

1. spr.
9
200 690 € 3521 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

57 m2

2. spr.
17
349 000 € 4986 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

70 m2

vpr spr.
8
69 900 € 874 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Titel

80 m2

2. spr.
15
121 000 € 1704 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stari Banovci

71 m2

1. spr.
12
79 300 € 1300 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

61 m2

9. spr.
3
206 600 € 4051 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hadžipopovac

51 m2

4. spr.
3
260 960 € 4015 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hadžipopovac

65 m2

3. spr.
11
275 000 € 2895 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

95 m2

3. spr.
7
105 000 € 1382 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

76 m2

9. spr.
Strana 28 od 46
Reklama