imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – trosoban stan

Detaljna pretraga

561 - 580 od ukupno 915 oglasa - Prodaja stanova – trosoban stan

Strana 29 od 46
5
106 080 € 1360 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

78 m2

pr spr.
15
320 000 € 3765 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

85 m2

4. spr.
17
374 900 € 5280 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

71 m2

3. spr.
3
124 578 € 1805 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

69 m2

3. spr.
3
124 578 € 1805 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

69 m2

3. spr.
3
124 578 € 1805 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

69 m2

3. spr.
12
94 875 € 1375 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

69 m2

pr spr.
9
120 000 € 1818 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

66 m2

1. spr.
1
96 000 € 835 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Nova Pazova

115 m2

1. spr.
8
195 000 € 3250 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdarska šuma

60 m2

2. spr.
16
39 900 € 554 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lazarevo

72 m2

2. spr.
17
290 000 € 3718 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Crkva sv. Dimitrija Blok 32

78 m2

2. spr.
9
205 000 € 3015 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

68 m2

3. spr.
14
269 000 € 3899 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

69 m2

5. spr.
16
206 900 € 2249 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

92 m2

5. spr.
8
185 000 € 2721 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

68 m2

pr spr.
8
298 000 € 3921 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dunavski Kej

76 m2

6. spr.
3
149 520 € 2021 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

74 m2

pr spr.
3
149 520 € 2021 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

74 m2

pr spr.
3
149 520 € 2021 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

74 m2

pr spr.
Strana 29 od 46